Etiler Mimarlık
banner image

Hakkımızda

Etiler Mimarlık Olarak

2017 yılında kurulan Etiler Mimarlık;  hayatın her köşesinde yer alan görkemli evlerde, verimli arsa ve arazilerde, ofislerde, kliniklerde ve daha birçok dalda yaptığı projelerle başarılara imza atıyor. Alanında profesyonel mimarları ve iç mimarları ile yerli ve uluslararası birçok projeye yer veriyor.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çizgisini ilerleterek teknik proje tasarımını gerçekleştirir ve hayalden ötesine geçirmek için proje uygulama çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdürür. Tasarımda, proje uygulama ve takibinde, teknik detaylarda, iç mimari dokunuş ve dekorasyon süreçlerinde yenilikçi, zarif ve trendleri yakalayan bir tarzı benimsiyor. Her projede müşterinin beğenisinin yanı sıra yaratıcı fikirlere alan tanıyor. 

Özgün tasarım anlayışını yansıtmayı sürdüren Etiler Mimarlık, projelerinde farklılığı, kullanışlılığı ve teknolojiyi benimsiyor. Bir projenin oluşumundan beri proje takibi süreçlerinin yönetiminde birebir müşteri iletişimi, ekip görüşmeleri ve çok daha fazlasıyla müşterinin hayatına anlam kazandıran projelere yer veriyor. Başarılı inşaat sürecinden sonra projenin anahtar teslimine kadar 7/24 çalışmalarında çağdaş, modern ve elegant yaşamdan parçaları birleştiriyor. Yapılan tüm projelerde 3D teknolojiyle beraber mimari tasarım ve projelendirme süreçlerinde danışmanlık hizmeti de verir. Güvenilir iş politikası, zamanında teslim sözü ve başarılı çalışmaları ile anahtar teslim projelerde detaylı incelemeler, milimetrik hesaplar, kaliteli malzemeler ve başarılı proje uygulamalarıyla süreci özenli bir şekilde yürütür. 

Etiler Mimarlık,  modern ve klasik çizgileri birleştirdiği tasarımlarda birçok binaya, arsaya ve araziye canlı bir yaşam armağan eder. Her dokunuşunda yepyeni iş merkezlerine, alışveriş alanlarına, hastanelere ve günlük hayatta akılda kalıcı mekanları tasarım dünyasına kazandırır. Ömür boyu başarı anlayışını, mimari tasarım ve projelerin yanı sıra iç dünyalarına da yansıttı. Kullanışlı aydınlatmalar, özel tasarım mobilyalar ve özgün aksesuarlar gibi hikayelere anlam kazandırıyor. Etiler Mimarlık; profesyonellik anlayışı, kalite çizgisi ve müşteri memnuniyeti politikasıyla yapılan işlerde başarılı çalışma arkadaşlarına ve zaman yönetimini benimser. Birçok marka iş birliği ve başarılı yönetimiyle proje uygulamasından anahtar teslime kadar yerli ve uluslararası projeyi özenli bir şekilde yürütmektedir.  Başarıyı tasarıma dönüştürmeye yer veren Etiler Mimarlık, yepyeni dünyalarla tanıştırmaya devam ediyor.